grassisgreener
Neurotransmetteur
- Inscrit
- 6/7/08
- Messages
- 62
i usually pick up by the ounce and i'll do like $140 US of high quality bud
comes out to $5-gram
comes out to $5-gram
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
You could've started growing your own, I've just been "test" harvesting one of our plants and it shows a good crop =D Not too expensive either.GOD a dit:The price was another reason i stoped smoking . Some people started asking for 6 euros a gram and thats a crime as far as i`m concerned . Indoor grass costs a few euros to grow and out door only cents . I think up to 5 euros is aceptable and that over that its pure greed .
Forkbender a dit:A friend of mine just traded 2 blotters for a vaporizer.
Stupid acid junkies.
st.bot.32 a dit:$40-$60 / quarter.